PMYO Polis Alımı Giriş Sınav Duyurusu

Yayımlanan ilan kapsamında Polis Akademisi Polis Meslek Yüksek Okulu PMYO polis alımı giriş sınav duyurusu yayımlanmıştır. 2019/2020 eğitim öğretim dönemi planı ve yedek duyurusudur. Bu ilan tebliğ niteliğindedir. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 03.12.2019, 09:31 04.12.2019, 10:13
PMYO Polis Alımı Giriş Sınav Duyurusu

Polis Meslek Yüksek Okulu tarafından yayımlanan giriş sınav duyurusu ile Polis Akademisi Başkanlığı 2019/2020 eğitim öğretim planlaması ve yedek duyurusu yayımlanmıştır. Bu yayımlanan ilan kapsamında sınav giriş duyurusu tebliği yapılmış olup başkaca ilan yayımlanmayacaktır.

PMYO giriş sınavı yedek aday yerleştirme sonuçları da açıklanmıştır. Bunun yanı sıra 2019/2020 eğitim öğretim yılı döneminde Polis Meslek Yüksek Okullarına yedek aday planlaması 2. Yedek aday planlaması da birlikte yapılmıştır.

İlgili adaylara sonuçlar e-posta, posta veya her hangi bir iletişim aracıyla bildirim yapılamayacaktır. Resmi web sitesi üzerinden yayımlanan ilan adaylar için tebligat niteliği taşıdığından har hangi bir şekilde adaylar tebligat beklemesinler.

PMYO yedek planlaması yapılan adayların en geç 5 Aralık 2019 gün ve mesai bitimine kadar planlandıkları geçici kayıt için başvuruda bulunmaları gerekiyor.

PMYO yedek sonuçları sorgu sayfasını tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)