Perfüzyonist Alımı! Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Perfüzyonist Alıyor

Resmi gazete ile yapılan son ilan Cerrahpaşa Hastanesine 3 perfüzyonist sağlık personeli alınacak. Hastane bünyesine alınacak lise mezunu kamu personeli alım şartları neler? Haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 05.07.2019, 10:08 05.07.2019, 10:14
Perfüzyonist Alımı! Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Perfüzyonist Alıyor

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yapılan resmi ilan ile üniversitenin sağlık uygulama ve araştırma merkezlerinde çalıştırılmak üzere 3 kişi sözleşmeli perfüzyonist kamu personeli alınacak.

Cerrahpaşaya alınacak kamu personelinin,

En Az Sağlık Meslek Lisesi Mezunu olması,

2018 KPSS-P3, P93 ve P94 puan türlerinden den en az 55 puan almış olması,

Sağlık Bakanlığından onaylı Perfüzyon yetki belgesine sahip olması şartları bulunmaktadır.

Başvurmak isteyen adayların, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) üniversitenin internet sitesinde bulunan başvuru formunu ve başvuru Dilekçesini eksiksiz doldurarak diğer belgelerle birlikte Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına Şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa sağlıkçı alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)