PEGASUS Yayımladığı İlan İle Personel Alıyor

Yayımlanan ilana göre en az ilköğretim mezunu farklı kadrolarda görevlendirilmek üzere PEGASUS Hava Yolu Şirketi personel alımı ilanı vermiştir. Kimler başvuruda bulunabilir, tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 07.07.2019, 20:08 09.07.2019, 14:16
PEGASUS Yayımladığı İlan İle Personel Alıyor

Resmi internet sitesi üzerinden duyuruya çıkan PEGASUS Hava Yolu Şirketi en az ilköğretim mezunu adaylar başvuruda bulunabileceği personel alımına gitmektedir.

İş ilanları personel alımı PEGASUS Hava Yolu Şirketi İnsan Kaynakları Bölümünden adaylar personel alımı başvurularını tamamlayabilirler.

Grup satış uzman personel alımı şartları; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarına hakim, 2 yıl deneyim sahibi olması, bay ve bayanlar alınacaktır. Ancak erkek adaylar için tercihen askerliğini yapmış olması gerekmektedir.

Kıdemli iş geliştirme uzmanı personeli alımı; Endüstri mühendisliği bölümü mezunu olması, Microsoft Office programlarını iyi bilen, analiz ve analitik beceriye sahip ve bunları raporlama becerisi olan adaylar arasından alımlar yapılacaktır.

Mekanik teknisyen personeli alım şartları neler; Endüstri meslek liseleri ile meslek yüksekokullarının motor veya mekanik bölümlerinden her hangi birinden mezun olmuş E sınıfı sürücü belgesine sahip, deneyim sahibi, adaylar arasından istihdamı gerçekleştirilecektir.

Muhasebe personeli alım şartı; Microsoft Office programları ile bilgisayar kullanmasını iyi derecede bilen, deneyim sahibi, en az ilköğretim mezunları arasından Engelli statüsünde alımlar yapılacaktır.

Ofis destek personeli alımı şartları; Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen, deneyimli ve en az ilköğretim mezunu adaylar arasından statüsü Engelli olan adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların PEGASUS Hava Yolu şirketi resmi internet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları personel alımlarını ziyaret edebilirler. Kariyer olanaklarından faydalanabilir.

2019 PEGASUS personel alımı tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Erdoğan Doğan 2 yıl önce
Nerden is ilânı bu ona gure
Ali ucak 2 yıl önce
Ben Pegasus havayolları da çalışmak isterim cep 05454618261
Gökhan karabıyık 2 yıl önce
Yine Havalimanı'na eleman arıyor musunuz Kargo bölümüne