PEGASUS Yayımladığı 18 Branşta Ofis Personel Alımı Yapıyor

Hava yolu şirketi PEGASUS yayımladığı ilan ile 18 branşta ofis personeli alacağını duyurdu. Başvuruları başlayan ilanların ilgili adaylar için online olarak yapabilir. İlan detayları, alım şartları, neler, kimler başvuruda…

Kamu Personeli Alımı 18.05.2019, 02:17
PEGASUS Yayımladığı 18 Branşta Ofis Personel Alımı Yapıyor

PEGASUS havayolu şirketi bünyesinde istihdam etmek üzere 18 yeni ilan yayımlamıştır. Personel alımlarına başvurular 14 Haziran açık olup başvuruda bulunabilirsiniz. Destek eleman alım şartlarını sizler için sunuyoruz. Diğer 17 ilanlarına ulaşmak için ise aşağıda verilen link adresi üzerinden ulaşım sağlayabilmektesiniz.

Personel başvuru şartları neler: En az Yüksekokul Mezunu olması, İyi derecede MS Ofis programları ve hızlı klavye kullanımı becerisi olanlar. Tercihen çağrı merkezi veya müşteri hizmetleri deneyimi olanlar, Sözlü ve yazılı olarak iyi iletişim kurabilenler, Takım çalışmasına uyumlu olması, Hatasız ve müşteri odaklı çalışmaya özen gösteren adaylar. İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olanlar. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olması askerlikle ilişiği olmayanlar arasından talep edilmektedir.

Ofis elemanının yapacağı işler neler: Ulaşan misafir geri bildirimlerin ilgili kişilere hızlı şekilde yönlendirilmesi ve belirlenen süreler içerisinde çözülmesi için koordinasyonun sağlanması sağlamak, Ulaşan evrakların sınıflandırılma, kayıt altına alma, Resmi kanallara veya misafire gönderilecek cevap yazılarının belirlenen süreler içerisinde hazırlanması ve gönderilmesi ve kayıt altına alınması gibi,  gelen giden evrakları takibi izlenmesi ve raporlamaları istenmektedir.

PEGASUS Ofis personel alımı başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@