Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı ilanı yayınladı

Pamukkale Üniversitesi yayınlamış olduğu ilanla Lise Mezunu adaylarında başvuru yapabileceği sözleşmeli kamu personeli alımı ilanını yayınladı.

Pamukkale Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı ilanı yayınladı

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü Kamu Personeli Alımı 1 kişi Hemşire alımına adayların: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü mezunu ve İlk Yardımcı Belgesine sahip olmak, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli Görev, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik kapsamında Diğer Sağlık Personeli Belgesine sahip olmak. Yenidoğan servisinde veya yenidoğan yoğun bakım ünitesinde çalışmış olmak ve en az bir yıl tecrübe sahibi olmak şartı vardır.

Hemşire 1 kişi sağlık Yüksekokullarının veya Sağlık Bilimleri Fakültelerinin veya Hemşirelik fakültelerinin Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak. Şartı aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri 1 kişi Sözleşmeli personel alımına adayların: Yükseköğretim Kuramlarının İlk ve Acil Yardım bölümünden mezun olmak şartı vardır. 2018 yılı KPSS (B) grubu (Ortaöğretim mezunlan için KPSS(P94), önlisans mezunlan için KPSS(P93) ve Lisans mezunlan için KPSS(P3) sınav sonuçları geçerli olacak olup yüksek puandan başlayarak seçim yapılacaktır.

Başvuru yapacak adayların 15 gün içerisinde Üniversitenin internet sitesinden ( http://www.pau.edu.tr/personel-tr ) temin edeceği başvuru formu ile diğer istenen belgeler ile beraber Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü personel daire başkanlığına şahsen veya posta yolu ile başvuru yapılacaktır.

Pamukkale Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 08:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Lutfi Can
Lutfi Can - 7 ay Önce

Torpilim yok

Güliz şahin
Güliz şahin - 5 ay Önce

Emekli olacagım iş arıyorum