Pamukkale Üniversitesi 43 Hemşire Alımı

Kamu üniversitesi birimi için kadrolu hemşire alımı yapılacak. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Pamukkale üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 43 adet Hemşire alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 02.04.2021, 11:34
Pamukkale Üniversitesi 43 Hemşire Alımı

Pamukkale Üniversitesi 43 Hemşire Alımı

Kamu üniversitesi birimi için kadrolu hemşire alımı yapılacak. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Pamukkale üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 43 adet Hemşire alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pamukkale üniversitesi hemşire alım ilanı son başvuru tarihi 05.04.2021olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin www.pau.edu.tr linki üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Pamukkale hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Pamukkale hemşire ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Pamukkale hemşire ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Pamukkale hemşire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Pamukkale hemşire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Pamukkale hemşire ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Pamukkale hemşire ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Pamukkale hemşire ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Pamukkale hemşire ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pamukkale hemşire ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Pamukkale hemşire ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Pamukkale hemşire ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Pamukkale hemşire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Pamukkale hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Pamukkale hemşire ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)