Özelleştirme İdaresi Memur Alımı

Memur alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Özelleştirme İdaresi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Uzman Yardımcısı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 15.12.2020, 15:39
Özelleştirme İdaresi Memur Alımı

Özelleştirme İdaresi Memur Alımı

Memur alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Özelleştirme İdaresi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 adet Uzman Yardımcısı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı alımı ilanı başvuru tarihi 07.12.2020 tarihinde başlayacak ve 18.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişileri www.oib.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru işlemini yapması gerekiyor.

0 (312) 585 82 96 - 585 81 17 - 585 80 79 numaralı telefonlarından bilgi alınabilir

Resmi ilan linki aşağıdadır.

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?c78de7fc-dbc4-477f-99e0-ecd810580ea6

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Özelleştirme İdaresi Uzman Yardımcısı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)