Özel İdare ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı 5 Kamu Personeli Alıyor

İl Özel İdaresi ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı İŞKUR üzerinden yayınlamış oldukları ilanlar ile en az ilköğretim mezunu 5 Kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 29.01.2019, 16:25 29.01.2019, 18:34
Özel İdare ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı 5 Kamu Personeli Alıyor

Isparta İl Özel İdaresi 1 kişi işçi ( Vali konağında çalıştırılmak üzere  ) Kamu personeli alımı yapılmaktadır. Özel idare personel alımına başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Hijyen belgesi sahibi olma şartı vardır. Personel alımına başvuru yapacak olnalar için son başvuru tarihi 6 Şubat 2019 olarak açıklanmıştır. Adayların son başvuru tarihine kadar istenen belgeler ile şahsen Özel İdare personele müracaat edilmesi gerekiyor.

Kızılören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ( Afyonkarahisar ) 4 kişi Bayan adayların başvuru yapabileceği işçi alımı yapılmaktadır. Başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması şartı vardır. SYDV Personel alımı kura ile yapılacaktır. Personel alımı için adayların şahsen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına 1 Şubat 2019 Tarihine kadar başvuru yapılması gerekiyor.

Isparta İl Özel İdaresi personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kızılören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ahmet karaca 2 yıl önce
Merhaba çok ihtiyacim var işe 158 raporluyum 05455363131