Özel İdare Müdürlüğü 14 Personel Alımı Yayınlandı

İl Özel İdaresi Müdürlüğü yayınlamış olduğu Kamu Personeli alımına İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans mezunları başvuru yapabilecektir. KPSS şartı bulunmuyan personel alımına müracaatlar başlamış olup 2 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 26.10.2018, 16:10 01.11.2018, 04:35
Özel İdare Müdürlüğü 14 Personel Alımı Yayınlandı

Başvuru yapmak isteyen adaylar öz geçmiş, nüfus cüzdanı fotokopisi, hizmet dökümü gösterir belge, daha önce herhangi bir yerde çalıştı ise çalıştığını gösterir hizmet belgesi, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, en az 1 yıl ertelemiş veya askerlik hizmetinden muaf olması şartı vardır. Başvuracaklar ilgili ilana başvuru tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olması ve görevini devamlı yapmasına engel olacak akıl sağlığı veya herhangi bir sağlık sorununun olmaması gerekmektedir.

Alınacak Kamu Personeli Şoför olarak istihdam edilecek olup şantiyede görev yapabilecek, ilgili ilanda personel alımı tüm ülkeyi kapsadığı için alınan personelin ilanı yayınlayan Nevşehir İl Özel İdaresi ve gerek görülmesi durumunda ilçelerde ikamet etmeyi kabul etmek gerekmektedir. İlanda belirtilen şartlarda çalışmasına engel olabilecek herhangi bir durumun olmaması ayrıca adayların İş Sağlığı ve Teknik Nezaretçi eğitimi almış olmaları ilana çıkan özel idare müdürlüğü için tercih sebebi olacaktır.

Nevşehir İl Özel İdare Müdürlüğü Personel alımı Kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Murat aydemir 2 yıl önce
Bayburt icinde gecerlimi bu alim bayburttada olacakmi
yadigar basates 2 yıl önce
Lutfen 40 ustu veya alti demeyin o zaman 58 60 yasi koymayalim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@