Özel İdare KPSS Şartsız Mal Sorunlusu Alımı

Özel İdare Müdürlüğü KPSS şartsız mal sorumlusu olarak 6 kamu personel alımı yayınladı. Başvurular başlamış olup 8 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar bay ve bayan olabilmektedir.

Özel İdare KPSS Şartsız Mal Sorunlusu Alımı

Erzurum İl Özel idaresi tam zamanlı sözleşmeli 6 kişi olarak mal sorumlusu ve aşçı olarak kamu personeli alımı istihdam edilecektir. Başvurular 31 Ekim 2018 de başlamış olup 8 Kasım 2018 mesai bitimine kadar devam edecektir.

Adaylar 8 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar aşağıdaki belgelerle birlikte, İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuracak adaylardan istenen belgeler: Özgeçmiş, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Varsa hizmetlerini gösterir belge, Askerlik Belgesi, Erkek adayları için askerliğini yapmış olmak, muaf veya en az bir yıl tecilli olmak, Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak şart.

Şantiye şartlarında çalışmayı ve görev yapacakları İl veya İlçe merkezinde ikamet etmeyi kabul etmek ve bu şartlarda çalışmaya engel hali bulunmaması gerekmektedir.

Sınav mülakat olarak tek aşamalı yapılacaktır. Erzurum İl Özel İdaresi Hizmet Binası adresinde mülakat sınavı yapılacaktır.

Erzurum il özel idare müdürlüğü kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Victor gold
Victor gold - 5 ay Önce

Sınav Erzurum da ise torpil vardır o şehirli kimi tanıyorsam hepsi torpilli

Fatime kilic
Fatime kilic - 3 ay Önce

Aksehir acil işe ihtiyaç var neistediniz olsa yaparım ister temizlik işi olsun a onuda uaparim