Özel İdare KPSS Şartsız Birçok Branşta 64 kişi Kamu Personeli Alıyor

İl Özel İdare Müdürlüğü KPSS şartsız 19 branşta memur ve kamu personeli alımı yapıyor. Alımlar başlamış olup 10 Mayıs 2019 tarihinde sona erecek. Kimler başvuruda bulunabilir, şartları…

Kamu Personeli Alımı 05.05.2019, 02:17
Özel İdare KPSS Şartsız Birçok Branşta 64 kişi Kamu Personeli Alıyor

Branş dağılımları güvenlik görevlisi, temizlik personeli, otobüs şoförü, kamyon şoförü, maden mühendisi, laboratuvar teknisyeni, motor ustası, planet elektrik operatörü, yükleyici loder, planet baş operatörü, finiş her operatörü, yükleyici loder operatörü, bekçi, silindir operatörü kamu personeli alımları.

Bekçi alımı 4 kişi silahlı veya silahsız sertifikaya sahip en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kamyon ve otobüs şoförü alımı 27 kişi en az ilkokul mezunu adaylar arasından SRC ehliyete sahip 30 yaşını bitirmemiş adaylar başvuruda bulunabilirler.

Güvenlik görevlisi alımı en az lise mezun 3 kişi silahlı veya silahsız sertifikası ve kimlik kartı sahibi 30 yaşını doldurmayan adaylar arasından alım yapılacak.

Temizlik personeli alımına en az ilkokul mezunu 8 kişi alınacak olup 30 yaşını bitirmeyen adaylar arasından alım yapılacak.

Plent baş operatörü alımı en az ilköğretim mezunları arasından 1 kişi B sınıfı ehliyete sahip olanlar başvuruları alınacak.

Plent elektrik operatörü alımı önlisans mezunu 1 kişi MEB onaylı belgesi ve B sınıfı ehliyete sahip olanlar arasından başvuruları kabul edilecek.

Silindir operatörü en az ilköğretim mezunları arasından 3 yıl deneye sahip 2 kişi operatörlük belgesi ile birlikte başvuruda bulunabilecek.

Motor usta yardımcılığı 3 kişinin alımı, hafif şase usta yardımcılığı 1 kişi alımı, ağır şase ustası 1 kişi alımı, inşaat meslek ustası 2 kişinin alımı ve kaynak usta yardımcılığı 1 kişi en az ilkokul mezunları ile birlikte meslek dalındaki meslek liseleri ile birlikte sertifikaya sahip olanlar başvuruları alınacak.

Finiş her operatörü en az ilkokul mezunu ve deneyime sahip 5 kişi yağcı ve yardımcısı olarak başvuruda bulunabilir.

Yükleyici loder operatörü en az lise mezunu ağır vasıta ehliyete sahip 2 kişi alınacaktır.

Laboratuvar teknikeri en az önlisans kimya ve inşaat teknikerliği bölüm mezunu 2 kişinin başvuruları kabul edilecek.

Maden mühendisi lisans mezunu B sınıf ehliyete sahip 1 kişi alınacaktır.

Kamu personeli alımı Afyonkarahisar İl Özel idaresine şahsen başvuruda bulunulacaktır.

Afyonkarahisar Özel İdare Müdürlüğü alım kılavuzu tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Kamile Akpınar 2 yıl önce
30 yaş sınırınız batsın
MUS TAFA ALTUN 2 yıl önce
BEN ESKİHİR DEN MUSTAFA iki yılık lise
İsmail sari 2 yıl önce
01 01 1985 doğumluyum
M.pinar 2 yıl önce
Ak parti bu yaştan çok şey kaybetti sölim..