Özel İdare En Az İlkokul Bay Bayan Daimi 8 Personel Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğü kurum dışı ilan ile en az ilkokul mezunları arasından KPSS şartı aranmaksızın daimi bay ve bayan adaylar arasından 8 kamu personeli alımı yapılmaktadır. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.02.2020, 00:01 04.02.2020, 11:49
Özel İdare En Az İlkokul Bay Bayan Daimi 8 Personel Alımı

Yayınlanan kurum dışı ilan ile İl Özel İdare Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunları arasından daimi bay ve bayan 8 kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvuruda bulunacak adaylardan KPSS şartı aranmamakta olup istihdam edilecekler daimi olarak görevlendirileceklerdir. İstenilen belgeler özgeçmiş, kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi, sabıka kaydı ve ikametgâh belgesi istenmektedir.

Başvuru için aşağıda resimli olarak tablolar halinde ilan metinleri verilmiş olup istenilen özel belgeler ve başvuru şartları belirtilmiştir. Son başvuru 4 Şubat 2020 tarihi mesai bitimine kadar devam edecek olup başvuruyu kaçırmamanız gerekmektedir.

Son başvuru tarihi 4 Şubat 2020 Salı günü mesai bitimine kadar olup ilgilenen adaylar vakit kaybetmeden başvurularını bugün itibariyle yapabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
M. Güney 1 yıl önce
Nerden başvuru yapabiliyoruz