Özel İdare 6 Şoför ve Greyder Operatörü Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanda alınacak 6 personelin Şoför ve Greyder Operatörü olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtiliyor.

Kamu Personeli Alımı 25.05.2020, 17:37 25.05.2020, 20:12
Özel İdare 6 Şoför ve Greyder Operatörü Alımı

Çanakkale İl Özel İdaresi Personel A.Ş. İŞKUR’da yaptığı açıklamada alınacak 6 personelin daimi kadroda 2 Şoför (Ağır vasıta) ve 4 Greyder Operatörü olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti.

Ağır Vasıta Şoförü için aranan nitelikler 

Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, C ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak ve Yenice ve Biga ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Greyder Operatörü için aranan nitelikler 

Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, 105 07 kodunun yazılı olduğu yeni sürücü belgesine sahip olmak, En az İlkokul mezunu olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak ve Çanakkale merkez, Yenice ve Biga ve Gelibolu ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Kimlik fotokopisi, Öz geçmiş (CV), İkametgah belgesi, Adli sicil kaydı ve Sürücü belgesi fotokopisi istenmektedir.

İlana başvurmak isteyen adaylar haberimizin devamında yer alan başvuru kılavuzunu inceleyerek başvurularını yapabileceklerdir.

Adaylar için son başvuru tarihi 28 Mayıs 2020’dir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)