Özel İdare 4 Unvanda 44 Personel Alımı

İl Özel İdaresi İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan kapsamında farklı unvanlar istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu adaylar arasından 4 unvanda 44 personel alımı yapacağını duyurdu. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.06.2020, 00:25 20.06.2020, 12:13
Özel İdare 4 Unvanda 44 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilan üzerinden yayınlanan ilan çerçevesinde Çanakkale İl Özel İdaresi İŞKUR üzerinden güvenlik görevlisi, çağrı merkezi personeli, iskele görevlisi ve temizlik personeli olmak üzere 4 unvanda 44 personel alımı yapacağını duyurdu.

14 güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, En az lise mezunu olması, 35 yaşını aşmamış olması, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olması, Emekli olmaması gerekiyor. Gelibolu, Ecebat, Lapseki ve Çanakkale Merkezde ikamet etmesi gerekmektedir.

Çağrı Merkezi personeli alımı başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, En az lise mezunu olması, 1 yıl deneyimli olması, Diksiyonu düzgün olması, Müşteri odaklı hizmet vermesi ve problem çözebilmesi ve Emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almayanlar.

5 temizlik personeli alımı başvuru şartları; T.C vatandaşı olması, En az ilköğretim mezunu, 35 yaşını aşmamış olması, Erkek olması, Askerliğini yapmış olması gerekmektedir. Geyikli, Gökçeada, Avşa, Lapseki ve Çanakkale/Kilitbahir ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

25 İskele personeli alımı başvuru şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, En az lise mezunu olması, erkek olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olması ve emekli olmamış veya malullük maaşı almaması gerekiyor. Alımlar Çanakkale Merkez, Bozcaada, Bozcaada, Geyikli, Ecebat, Gökçeada, Gelibolu ilçelerinde ikamet ediyor olanların başvuruları kabul edilmektedir.

Başvuru için ikamet belgesi, diploma fotokopisi, sabıka kaydı ve (özgeçmiş CV) istenmektedir. İstenen belgeler ilan metninde yer alan adrese şahsen belgelerini teslim edilmesi istenmektedir. Son başvuru 11 Haziran 2020 tarihinde sona eriyor.

Daha detaylı bilgi için ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Mikbal 1 yıl önce
İnşaat mühendisi alımı yokmu
Erdal 1 yıl önce
Şoför alimi yokmu hatayda
Ahmet Caliskan 1 yıl önce
Yaş 35 üstü ölelim mi
Muhammed 1 yıl önce
il özel idaresi her yerde alım yapsın
Haydar Varol 1 yıl önce
Engelli alımı yokmu varsa nasıl başvuru yapılacak