Özel Güvenlik Görevlisi Alımı! İŞKUR Özel Firmalar 210 Personel Alıyor

İŞKUR tarafından yapılan özel ilanlarla kurumsal firmalara 210 Özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılıyor. İŞKUR personel alım ilan numaraları ve alım şartları haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 09.07.2019, 10:11
Özel Güvenlik Görevlisi Alımı! İŞKUR Özel Firmalar 210 Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden yapılan ilanlarla özel firmalar tarafından alımı hala devam eden ilanları sizler için inceledik. İstanbul ve İzmir illerinde alımların yapıldığı Özel Güvenlik Görevlisi alımlarının ayrıntıları şöyledir.

Özel Güvenlik 50 personel alımında adayların tamamı özel güvenlik firması tarafından çalıştırılacak olup firmanın İstanbul geneli projelerinde istihdam edilecek. Alınacak güvenlik görevlilerinin en az ilkokul mezunu olması, özel güvenlik kimliği olması ve İstanbul ikametli olması gerekmektedir. Başvuracak özel güvenlik adayları için İŞKUR ilan numarası 00005008577 olup başvuru tarihi 09 Temmuz 2019 tarihinde sonlanacaktır.

Özel Güvenlik Görevlisi İzmir Towers Toplu Yapı Yönetimi tarafından 20 özel güvenlik personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller Folkart Towers de çalıştırılacaklar. Adayların en az lise mezunu olması, Güvenlik kimlik kartı sahibi olması ve Karabağlar, Bayraklı, Gaziemir, Çiğli, Konak, Buca, Menemen, Karşıyaka, Bornova ikametli olmaları gerekmektedir. Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005015293 olup başvuru tarihi 11 Temmuz 2019 tarihinde son bulacaktır.

Özel Güvenlik Görevlisi alımı özel güvenlik şirketi bünyesine 40 kişi alımında alınacak personeller Beşiktaş, Maslak ve Levent e bulunan plaza villa projelerinde çalıştırılacakladır. Adayların 40 yaşını aşmamış olması,  Özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olması, İstanbul ikametli olması, en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Başvuracak adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005020083 olup başvuru tarihi 12 Temmuz 2019 tarihinde son bulacaktır.

Özel Güvenlik Görevlisi alımı yine İstanbul Kurumsal Özel firması tarafından firma projelerinde görevlendirmek üzere bay bayan 100 özel güvenlik görevlisi alınacak. Alınacak personellerin en az lise mezunu olması, bilgisayar temel bilgisi olması, askerliğini yapmış,kimlikli veya kimliksiz, deneyimli, İstanbul/Merkez, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Ümraniye, Pendik, Üsküdar, Kartal, Kadıköy, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, Adalar ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir. Başvurmak isteyen adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005019210 olup başvuru tarihi 13 Temmuz 2019 tarihinde son bulacaktır.

Yukarıdaki İŞKUR personel alımları dahilindeki Özel Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına başvurmak için İŞKUR ilan numarası ile İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvurularınızı yapabilirsiniz.

İŞKUR Özel Güvenlik Alım ilanlarına başvurmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Hülya çelebi 2 yıl önce
Pak iş sendikası güvenlik Mağduruyuz Suçsuz bir yere Güvenlik KİMLİKLERİMİZİ Elimizden alındı. Bunu hak etmedik Tayyip Baba nolur bize yardımcı olun tekrar işe başlamak istiyorum işsizlik çok Zor birşey Ah ah Tayyip Baba bize Allah Rızası için Yardımcı olunuz PAK İş Sendikası Mağduru yuz Suçsuz ve günahsız KİMSELERİZ Fıkarayız ARZ EDERİM SAYGILARIMIZLA
Murat gürcan 2 yıl önce
Bende işsizim iş istiyorum daha önce cevre korumada çalıştım 6 ay typ