Osmangazi Üniversitesi 55 Kamu Personeli Alımı

Üniversite rektörlüğü Devlet personel başkanlığı üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile Lise mezunu 55 kamu personeli alımı yapılacaktır. Personel alımı KPSS puan sıralaması ile yapılmakta olup başvurular 8 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 26.01.2019, 11:35
Osmangazi Üniversitesi 55 Kamu Personeli Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü  Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü Mezunu 55 Hemşire alımı yapılacaktır. Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı değerlendirilecektir. Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere, 2018 KPSS (B) gurubu puan sırasına göre sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Kamu personeli alımı için adayların 8 Şubat 2019 Tarihi ve measi saati bitimine kadar www.ogu.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat evrakları teslim alınırken kontrol edilmeyecek olup teslim edilen belgelerdeki sorumluluk tamamen müracaat sahiplerine aittir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.


KPSS (B) grubu puan sıralamasından sonra işe alınmaya hak kazananların isimleri, başvuru bitim tarihinden sonra www.ogu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü 55 kamu personeli ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)