Osmangazi Üniversitesi 40 Akademik Memur Alımı

Eski şehir Osmangazi Üniversitesi Öğretim üyeliğine yükseltilme ve atanma yönetmenliği alanında 12 farklı branşta 18 Dr. 14 Doçent ve 8 Profesör Olmak üzere 40 akademik memur alımı yapacağını açıkladı. Başvurular 16 Haziran 2020 Salı günü son buluyor. İşte tüm detaylarıyla haberimizde...

Kamu Personeli Alımı 03.06.2020, 08:30 20.06.2020, 12:24
Osmangazi Üniversitesi 40 Akademik Memur Alımı

Başvuruda özgeçmiş, bir adet fotoğraf, Kimlik fotokopisi, Asker durum belgesi , Onaylı diploma fotokopisi ,akademik değerlendirme formu , Yayın listesi , hizmet belgesi  , akademik değerlendirme  beyan formu, yabancı dil belgesi ,Profesör veya doçent belgesi ve yayın listesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan iki adet CD/DVD belgeleri istenmektedir.

Başvurular kişisel gerçekleştirilecek posta başvuru kabul edilmeyecektir. Doçentlik için başvuruların doçentlik unvanını Üniversitelerarası Kurulca sözlü sınava tabi tutulmadan almış olan adaylar, jüri üyelerine sözlü sınava alınacaklardır. Sınavdan başarı elde edemeyenler kadrolara atama yapılmayacaktır. Başvurular 16 Haziran 2020 tarihinde mesai saatinde son bulacaktır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi akademik personel alımı için daha detaylı bilgi için ilan kılavuzunu inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)