Osmangazi Belediyesi Çöp Personeli Alımı

Belediye kurumuna çöp personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanında Osmangazi belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 10 adet çöp personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 21.10.2020, 10:59
Osmangazi Belediyesi Çöp Personeli Alımı

Osmangazi Belediyesi Çöp Personeli Alımı

Belediye kurumuna çöp personeli alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanında Osmangazi belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 10 adet çöp personeli alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanı son başvur tarihi 23.10.2020 olarak açıklandı.

Başvuruların şahsen belediye başkanlığına yapılması gerekiyor.

Kurum adresi: Soğanlı mahallesi Dr. Sadık Ahmet caddesi soğanlı kültür merkezi no: 388 - 2 Osmangazi Bursa

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TOsmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TOsmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Osmangazi belediyesi çöp personeli alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)