Orta Doğu Teknik Üniversitesi 55 Koruma Güvenlik Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilan kapsamında ODTÜ 55 koruma güvenlik görevlisi ve temizlik personeli daimi işçi alımı yapıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi daimi işçi alımı genel başvuru şartları neler. İşte tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 02.12.2019, 11:43
Orta Doğu Teknik Üniversitesi 55 Koruma Güvenlik Alımı

Yayımlanan İŞKUR daimi işçi alımı ilanına göre KPSS şartsız Orta Doğu Teknik Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 55 daimi koruma güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı ilanı verilmiştir. İlgili adaylar için başvurular başlamış olup başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda İŞKUR ilan numaraları mevcuttur.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar Ankara İl Müdürlüğünden şahsen veya e-şube açık iş ilanları bölümünden online olarak belirtilmiştir. Başvuru için aşağıda resimli olarak takip etmeniz durumunda hemen başvurunuzu tamamlaya bilirisiniz.

Kadro dağılımları; Devlet Personel Başkanlığının yayımlamış olduğu ilan kılavuzuna göre ODTÜ’de istihdam edilmek üzere 35 güvenlik görevlisi ile 20 temizlik personeli alımı yapılacak olup toplamda 55 daimi işçi alımı yapılmaktadır. Aşağıdaki resimde belirtilen iş arayan bölümünden kurumun adını veya ilan numarasını yazarak arama tuşuna basıldığında ilan karşınıza çıkacaktır. Başvurunuzu hem yapabilirsiniz.

OTDÜ Güvenlik görevlisi alımı için 00005282855 ve temizlik görevlisi alımı için 00005282927 numaralarıyla alım başvurunuzu tamamlaya bilirsiniz. Son başvuru tarihi 6 Aralık 2019 olarak ilan edilmiştir.

Genel başvuru şartları arasında KPSS şartı aranmaksızın en az lise mezunu adaylar arasından koruma güvenlik görevlisi alınacaktır. Temizlik görevlisi alımı en az ilkokul en fazla ise lise mezunları arasından alımlar gerçekleştirilecektir. Yaş şartı ise 35 yaş olarak belirlenmiş olup 36 yaşından gün almamış adaylar arasından başvurular kabul edilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@