Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi Alımı Yapacaktır

Orman bakanlığına Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda Tarım Ve Orman Bakanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 826 kadrolu işçi alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 03.01.2021, 00:00 04.01.2021, 11:48
Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi Alımı Yapacaktır

Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi Alımı Yapacaktır

Orman bakanlığına Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda Tarım Ve Orman Bakanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 826 kadrolu işçi alımı yapacaktır.

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU BİLGİLERİ

TOB 826 İşçi Alımı ilanı son başvuru tarihi 4.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması zorunludur.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında bulunan İŞYERİ ÜNVANI kısmına TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Orman Bakanlığı 826 Kadrolu İşçi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)