Orduevi Müdürlüğü Personel Alımı İlanı

Orduevi Müdürlüğü Personel Alımı ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 14 Kasım 2018 Çarşamba son bulacaktır.

Kamu Personeli Alımı 05.11.2018, 15:07 05.11.2018, 20:29
Orduevi Müdürlüğü Personel Alımı İlanı

Malatya Orduevi Müdürlüğü 2 Garson Servis Elemanı Adaylarının Orta öğretim ( Lise ve Dengi ) Bir okuldan Turizm Otelcilik bölümünden mezun olmaları ve KPSSP94 Puan türünden 60 ( Altmış ) puan almış olma şartı vardır, Çalışma adresi Malatya İlidir.
2 Garson ( Servis Elemanı ) Kamu Personeli Alımına, başvuruda bulunacak adayların, Ortaöğretim (Lise ve Dengi) bir okul mezunu ve ayrıca KPSSP94 sınavına girmiş olma şartı vardır.

Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartlara durumu uyan adaylar, Başvuruda bulunmak için 14 Kasım 2018 çarşamba günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00004711770 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Halit İşkar 1 yıl önce
İş arıyorum işe ihtiyacım var teşekkür ederim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@