Orduevi Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı KPSS Şartı Yok

Orduevi Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla Lise mezunu KPSS şartı olmadan Kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi 26 Kasım 2018 olarak açıklandı.

Orduevi Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı KPSS Şartı Yok

Malatya Orduevi Müdürlüğü KPSS şartı olmadan Garson ( Servis Elemanı )  2 kişi Kamu Personeli Alımına adayların Lise ve dengi ( Turizm ve Otelcilik ) okul mezunu olması gerekmekte olup başkada bir şart bulunmamaktadır. Adaylar için çalışma adresi Orduevi Müdürlüğü Malatya / Merkez olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapacak adayların İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş ilan numarası 00004733998 ile son başvuru tarihi olan 26 Kasım 2018 e kadar müracaat etmek gerekmektedir. Devlet Memuru alımına bay, bayan herkes başvuru yapabilir. Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Kamu Personeli Alımı İl geneli yapıldığından iki kişi Garson ( Servis Elemanı ) başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci adresleri dikkate alınacaktır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayınlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE