Orduevi Daimi Büro Memuru Alıyor! Başvuru Devam Ediyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilana göre Orduevinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puanı ile yılda maaşına ilaveten 4 ikramiyeli daimi ön büro memuru alımı yapılacağını duyurdu. İşte detaylarıyla…

Kamu Personeli Alımı 30.10.2019, 09:14 30.10.2019, 13:43
Orduevi Daimi Büro Memuru Alıyor! Başvuru Devam Ediyor

İŞKUR güncel iş ilanlarında yayımlanan İzmir Konak Orduevi Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere daimi işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvurular başlamış olup son başvuru 1 Kasım 2019 Cuma günü olarak belirlenmiştir.

Ön büro memuru olmak isteyen ilgili adayların orduevine başvuruları İŞKUR İl Müdürlükleri vasıtasıyla veya online olarak internet üzerinden İŞKUR e-şube üzerinden başvurular alınmaktadır.  Başvuru yapabilmeniz iç in e-devlet şifresiyle giriş yapıldıktan sonra iş ilanları sayfasından iş ilan 00005232027 numarayı aratmanız ve açılacak resepsiyon görevlisi “ ön büro elemanı “ tıklamanız halinde başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. İŞKUR güncel iş ilanlarında yayımlanan orduevi daimi işçi alımı için aşağıda genel ve özel şartları taşıyanlar asgari ücret, ikramiye ve fazla mesai ücretleri bulunmaktadır.

Başvuruda Kamu Personeli Seçme Sınavı P3 puan türünden en az 60 puan almış olması, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği veya Otel İşletmeciliği lisans bölümlerinden mezun olanlar, Bilgisayar işletmenliği eğitim sertifika sahibi olanlar 1 Kasım 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar kamu personeli alımı için başvuruda bulunabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hanife 1 yıl önce
Maliye mezunuyum başvuru yapamıyor muyum