Ordu SYDV KPSS 60 ile Büro Memuru Alımı Yapıyor

Ordu kentinde hizmetlerine devam eden Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı tarafından KPSS 60 puan ile büro memuru alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 08.09.2019, 16:40 08.09.2019, 19:50
Ordu SYDV KPSS 60 ile Büro Memuru Alımı Yapıyor

Türkiye genelinde belediyeler ile birlikte en fazla kent hizmetleri yapan birimler bazında istihdam ilanına çıkan kuruluşlar olma özelliği ile ön plana çıkan eden Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakıfları dahilinde yeni istihdamlar yapılmaktadır.

Söz konusu istihdamların yapılabilmesi için vakıfların ilgili birimleri tarafından hazırlanan ve tespit edilen unvanlar, kontenjanlar, pozisyonlar ve birimler sınırları içerisinde işçi alımı ve personel alımı ilanlarına çıkılmaktadır.

Ordu SYDV Memur Alıyor

Bu ilanların yayımlandıkları aracı kurumlar vesilesi ile elde edilen bilgiler dahilinde, Ordu kentinde hizmet veren Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfının (SYDV) personel alımı yapacağı açıklanmıştır.

Ünye SYDV Büro Memuru Alımı

Ordu SYDV personel alımı olarak  kayıtlara geçen istihdam ilanında yer alan bilgilere göre, görevlendirilmelerin yapılacağı birim ve merkez olarak Ünye SYDV adresi adaylara işaret edilmiştir.

Başvuru Şartları ve Süreç

Ünye SYDV Büro Memuru alımı için başvuru yapacak olan adayların, 1 kişi ile sınırlı olan kontenjan dahilinde görevlendirilebilmesi için; KPSS P3 puan türünden en az 60 puan alma şartını sağlamaları gerekmektedir.

4 yıllık lisans mezunu olan adayların kılavuzda yer alan her özel şarta uygun olması ve en geç 9.9.2019 tarihi mesai bitimine kadar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfına başvurularını teslim etmiş olmaları gerekmektedir.


Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
4 DLI 2 yıl önce
Ne olacak 4d 'lilerin durumu? Artık sosyal haklarimiza kavuşmak istiyoruz.2020nin eylül ayini bekledigimizde hayatimizda neler değişecek doğrusu merak konusu bizim için.