Onsekiz Mart Üniversitesi Memur Ve İşçi Alımı

Memur alımı ve işçi alımı kapsamında ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ içinde istihdam edilmek üzere hemşire alımı, güvenlik görevlisi alımı ve işçi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.12.2021, 08:39 17.12.2021, 14:10
Onsekiz Mart Üniversitesi Memur Ve İşçi Alımı

Resmi iş ilanları kapsamına Onsekiz Mart üniversitesi memur ve işçi alımı ilanlarına başvuru yapacak adayların Lisans, Ön Lisans ve Ortaöğretim 2020 KPSS (B) grubu puanları ile toplam 37 Sözleşmeli Personel (4/B) alınacaktır.


Onsekiz Mart üniversitesi memur alımı bilgileri


•    Çanakkale iş ilanları personel alımı son başvuru tarihi 15.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda belirtilen resmi internet sitesi üstünden çevrimiçi başvuru yapmaları gerekiyor.

https://ilan.comu.edu.tr/


Hemşire, işçi ve güvenlik alımı başvuru şartları


1.    Hemşire alımı için adayların Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik, Sağlık Memurluğu alanından mezun olmak. En az 3 yılı Ameliyathanede olmak üzere 10 yıl deneyimi olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak ayrıca Ameliyathane Hemşireliği sertifikasına sahip olmak ve bunları belgelendirmek

2.    Sağlık teknikeri alımı için Eczane Teknikerliği, Eczane Hizmetleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ayrıca en az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek.

3.    Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Güvenlik ve Koruma ön lisans programlarının birinden mezun olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve ilan son başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak

4.    Temizlik personeli alımı ilanları için ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak. İlan son başvuru tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mehmet 2 ay önce
Ben belediyede çalışmak isterim temizlik işçisi alarak şuan işsizim 5422674248
Kamu Personeli Alımı