Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşçi, Güvenlik Ve Sağlık Personeli Alımı

Kamu personel alımları geneli içinde açıklanmış olan duyuru işlemlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere güvenlik alımı, temizlik personeli alımı ve sağlık personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 27.11.2021, 00:38 29.11.2021, 00:35
Ondokuz Mayıs Üniversitesi İşçi, Güvenlik Ve Sağlık Personeli Alımı

Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu lisans mezunu olmaları ve laborant alımı için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı ön lisans mezunu olmaları gerekiyor.


ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI


19 Mayıs Üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 30.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru Dilekçesi www.omu.edu.tr adresinden temin edilecektir.

Başvurular şahsen yapılacaktır.

Bütün adaylar 1 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir


İŞÇİ GÜVENLİK SAĞLIK PERSONELİ ALIMI


Sağlık teknikerliği için başvuracakların Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programından mezun olmak ve yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Temizlik personeli alımı için çalışmak isteyenlerin Ortaöğretim kurumlarından (lise ve dengi) mezun olmaları, ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmaması ve 2020 KPSS P94 puan türünden en az 60 (altmış) puan almış olmaları gerekmekte.

Güvenlik alımı için görev almak isteyenlerin Yüksekokulların Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması bölümlerinden mezun olmaları, personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olması ve 2020 KPSS P93 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı