Okul öncesi Öğretmeni Alımı

İZENERJİ Daimi Okul öncesi Öğretmeni alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan resmi Daimi Okul öncesi Öğretmeni alımı ilanında İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Daimi Okul öncesi Öğretmeni alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 02.11.2020, 15:26
Okul öncesi Öğretmeni Alımı

İZENERJİ Bünyesine Okul öncesi Öğretmeni Alımı

İZENERJİ Daimi Okul öncesi Öğretmeni alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanmış olan resmi Daimi Okul öncesi Öğretmeni alımı ilanında İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Daimi Okul öncesi Öğretmeni alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir İZENERJİ Daimi Okul öncesi Öğretmeni alımı ilanına son başvuru tarihi 04.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.izenerji.com.tr internet sitesi üzerinden CV Özgeçmiş oluşturarak başvurmaları gerekiyor.

Kurum telefon bilgisi: 0 232 411 77 00

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kadrolu Büro Personeli ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İzmir İZENERJİ Daimi Okul öncesi Öğretmeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kadrolu Okul öncesi Öğretmeni ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)