Öğretmenevleri Personel Alımı! Başvurular Devam Ediyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar kapsamında öğretmenevlerinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapmaktadır. İlgili adaylar için İŞKUR ilan numaraları ve başvuru şartları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 10.01.2020, 10:37
Öğretmenevleri Personel Alımı! Başvurular Devam Ediyor

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar çerçevesinde öğretmen evlerinde personel kontenjanları açık olup başvuruda bulunacak adaylar için başvuru tarihleri, öğrenim şartları, kontenjanlar ve başvuru süreci detayları aşağıda verilmiştir.

Yayınlanan ilanlara göre alımlar Çankırı Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ile İnegöl Öğretmenevlerinde istihdam edilmek üzere 3 personel alımı yapılmaktadır. İlgili adayların başvuruları 13 Ocak 2020 tarihine kadar online olarak İŞKUR üzerinden alınacaktır. Unvanlar ise sekreter, servis elemanı ve temizlik görevlisi olarak belirlenmiştir.

Çankırı Öğretmenevi 1 kişi temizlik elamanı için İŞKUR iş ilan 00005347045 numaraya ve 1 kişi servis elemanı için İŞKUR iş ilan 00005346978 numara ile başvurular kabul edilmektedir. En az ilkokul mezunu adaylar arasından alınacak olup kura ile alımlar yapılacaktır. Kura çekimi yeni hükümet konağı yemekhanesinde Merkez/Çankırı olarak verilmiştir.

İnegöl öğretmenevi 1 kişi sekreter alımı için İŞKUR iş ilan 00005346780 numaralı ilana en az ilkokul mezunu, bilgisayar operatörlüğü sertifika sahibi olması gerekmektedir. İlan takip numarasıyla başvurularını takip etmeleri gerekmekte olup son başvuru tarihini kaçırmamaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)