Öğretmenevleri İlkokul Mezunu Personel Alımı İlanları

Öğretmenevleri bünyesinde görevlendirilmek üzere çeşitli unvanlar ile ilkokul mezunu personel alımları yapılacağı bilgisi İŞKUR vasıtası ile ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 27.08.2019, 08:36
Öğretmenevleri İlkokul Mezunu Personel Alımı İlanları

Aracı kurumlar aracılığı ile yayımlanan ve kurum ile kuruluşların bünyelerinde istihdam edebilme üzere daha önceden personel ve insan kaynakları birimlerinin belirlediği koşullarda hazırlanan ilanların ilgili vatandaşlara sunulması süreci devam ediyor.

Tüm Türkiye genelinde ve hemen her gün tebliğ edilen istihdam duyuruları dahilinde, kurumların eksik hizmet kontenjanlarındaki eksiklikler giderilirken, hizmet sürçlerinde yaşanan aksaklıklar da telafi edilmiş oluyor.

Van Çatak Öğretmenevi Personeller Alıyor

Öğretmenevleri dahilinde gerçekleştirilecek olan personel alımları dahilinde yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre istihdamın yapılacağı şube olarak, Van kentinin Çatak Öğretmenevi şubesi olduğu ilan edildi.

Kontenjan ve Unvanlar

Van Çatak Öğretmenevi personel alımları ilanlarında belirtilen bilgilere göre 2 kişi olmak üzere Aşçı Yardımcısı ve 2 Kişi olmak üzere de Bulaşıkçı, Stevard unvanı ile istihdamlar gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları ve İlan Numaraları

Aşçı Yardımcısı unvanı için başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. 00005125156 numaralı ilan ile başvurular takip edilecek olup; adayların 450 saatlik Aşçı Yardımcısı kursu sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.

Bulaşıkçı, Stevard alımı için başvuru yapacak olan adayların ise takip edecekleri ilan numarası 00005125239 olup, adauların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. 

Her iki başvuru için de adayların Çatak’ta ikamet etmesi tercih sebebi olurken, son başvuru tarihi 2.9.2019 olup; sonuçlar 6.9.2019 saat 10:00-11:00’de Çatak Atatürk İlköğretim Konferans salonunda yapılacak olan kur çekimi sonucu belli olacaktır.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)