Öğretmenevleri İlkokul Lise Mezunu Personel Alımı İlanları

Öğretmenevleri bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı unvan ve kontenjanlar ile ilkokul lise mezunu personel alımı ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 22.08.2019, 08:25 22.08.2019, 15:34
Öğretmenevleri İlkokul Lise Mezunu Personel Alımı İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde her geçen gün kurum içindeki personel eksikliklerinin temin edilebilmesi amacıyla yeni personel alımı ve işçi alımı ilanlarına çıkıldığı bildirilirken, adaylar da süreç ve detaylardan haberdar edilmektedir.

Öğretmenevleri İstihdamları Van Şehrinde Yapılacak

Öğretmenevleri kuruluşları bünyesinde görevlendirilecek olan personellerin istihdam edilecekleri şehir ve şube ile ilgili verilen bilgilere göre ilan edilen yeni personel alımları Öğretmen Evı Müdürlüğü Saray Van şubesi olarak duyuruldu.

Unvan ve Kontenjanlar

Van Saray Öğretmenevleri personel alımları için yayımlanan ilanda yer alan unvan ve kontenjan bilgilerine göre 1 Aşçı, 3 Aşçı Yardımcısı, 1 Resepsiyon Görevlisi ve 1 Temizlik Görevlisi bilgileri verilmektedir.

Başvuru Şartları

Aşçı alımına başvuru yapacak olan adayların; en az ilkokul mezunu olmaları gerekirken, aşçı belgesine sahip olan adayların başvuru yapabilecekleri için Saray İlçesinde ikamet etme zorunluluğu bulunmaktadır. İŞKUR üzerinden 00005119243 numaralı ilan ile takip edilmektedir.

Aşçı Yardımcısı alımı için başvuru yapacak olan adayların İŞKUR takip numarası 00005119291’dur. Başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim düzeyinde eğitime, Aşçı Yardımcısı  belgesi veya  Aşçı Yardımcısı Bonservis Belgesine sahip olma ve Saray ilçesinde ikamet ediyor şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Temizlik Personeli alımına başvuru yapacak olan adayların geçici statüde yapılacağı ilan edilirken, başvurulardan sonra alımların 3.9.2019 tarihinde Saray Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda yapılacak kura sonucu belli olacağı ilan edildi. Adaylar başvuru sürecini 00005119341 numaralı ilandan takip edebileceklerdir.

Resepsiyon Görevlisi ve Ön Büro Elemanı alımları için başvuru yapacak olan adayların 00005119334 numaralı ilandan takip edecekleri ilana başvuru yapabilmeleri için; en az lise mezunu olan, Bilgisayar sertifikası sahip olup ve en az 160 saatlik eğitimini almış olan adayların başvuru hakları bulunmaktadır.

İlgili personel alımlarında kura sonucu ile belirlenecek olan başvuruların; 03.09.2019 Salı  günü Saat: 11.00 de Saray Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu’nda  yapılacağı ilan edilmektedir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)