Öğretmenevleri İlkokul Lise Mezunu Personel Alımı İlanları

Öğretmenevlerinde görevlendirilmek üzere farklı birim ve unvanlarda çeşitli personel alımı ve işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 23.08.2019, 07:45 23.08.2019, 08:08
Öğretmenevleri İlkokul Lise Mezunu Personel Alımı İlanları

Kurum ve kuruluşların personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ederken, bazı kurumların eksik görülen pozisyonlarına ilgili istihdamların gerçekleştirilebilmesi için aracı kurumlar vasıtası ile birden fazla unvanın bulunduğu ilanlar da yayımlanmaktadır.

Tokat Öğretmenevi Personel Alımı

Yayımlanan son ilanlardan edinilen bilgilere göre ilgili personel alımlarının Öğretmenevlerinde yapılmasında karar kılınırken, şube olarak ise Tokat Öğretmenevinin tespit edildiği bilgisi ilgili adaylara duyuruldu.

Unvan ve Kontenjan

Tokat Öğretmenevi bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımları ile ilgili olarak verilen unvan ile kontenjan bilgilerine göre 1 kişi olmak üzere Stevard (Bulaşıkçı), 1 kişi olmak üzere Aşçı Yamağı ve 1 kişi olmak üzere de Aşçı alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Şartları

Tokat Öğretmenevi personel alımlarında başvuru yapacak olan adayların: Stevard (Bulaşıkçı) alımı için; en az ilköğretim en fazla lisans mezuniyetine sahip olmaları ve mesleki yeterliliğe sahip olmaları gerekmektedir. Adaylar İŞKUR resmi sayfasından 00005119778 numaralı ilanı takip edeceklerdir.

Aşçı Yamağı alımı için başvuru yapacak olan adayların ilkokul veya lisans seviyesinde olmak üzere eğitime sahip olmaları gerekirken, aynı zamanda mesleki deneyim ve sertifikalara da sahip olması tercih sebebi olacaktır. Adaylar başvuruları 00005119893 numaralı ilandan takip edeceklerdir.

Aşçı alımı için başvuru yapacak olan adayların ise lisans veya ilkokul mezuniyetine sahip olmaları gerekirken, adayların mesleki bilgi, belge ve tecrübeye sahip olmaları talep edilecektir. Her aday şahsen takip edebileceği başvuru için gerekli bilgileri 00005119885 numaralı ilandan edinebilecektir.

Şahsen yapılacak olan başvurular için son tarih ise İŞKUR tarafından 27.8.2019 olarak ilan edilmiştir. 2.9.2019 saat 10:00'da Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)