Öğretmenevine Kura Çekilişi İle Ön Büro Elemanı Alımı

Kamu kurumu Ön Büro Elemanı alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgileri içerisinde Karaman Öğretmenevi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Resepsiyon Görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 29.04.2021, 08:53 29.04.2021, 16:53
Öğretmenevine Kura Çekilişi İle Ön Büro Elemanı Alımı

Öğretmenevine Kura Çekilişi İle Ön Büro Elemanı Alımı

Kamu kurumu Ön Büro Elemanı alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgileri içerisinde Karaman Öğretmenevi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Resepsiyon Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Resepsiyon Görevlisi ilanı son başvuru tarihi 3.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006009524

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Karaman Öğretmenevi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Karaman Öğretmenevi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Karaman Öğretmenevi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Karaman Öğretmenevi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)