Öğretmenevine Kura Çekilişi İle Eleman Alımı

Kamu kurumu Eleman alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgileri içerisinde Bandırma Öğretmenevi bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 adet Garson alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 01.05.2021, 11:02
Öğretmenevine Kura Çekilişi İle Eleman Alımı

Öğretmenevine Kura Çekilişi İle Eleman Alımı

Kamu kurumu Eleman alımı için iş ilanı bilgileri yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgileri içerisinde Bandırma Öğretmenevi bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 adet Garson alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Garson ilanı son başvuru tarihi 3.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan internet adresine online başvuru yapmaları gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006005576

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 - Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bandırma Öğretmenevi garson ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)