Öğretmenevine Kura Çekilişi İle Beden İşçisi Alımı

Kamu İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan resmi kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Hakkari Öğretmenevi ve akşam sanat okulu bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Beden İşçisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 04.03.2021, 11:30
Öğretmenevine Kura Çekilişi İle Beden İşçisi Alımı

Öğretmenevine Kura Çekilişi İle Beden İşçisi Alımı

Kamu İşçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan resmi kamu personeli alımı iş ilanları bilgisinde Hakkari Öğretmenevi ve akşam sanat okulu bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Beden İşçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beden İşçisi ilanı son başvuru tarihi 8.3.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR resmi sitesi üstünden yapılması zorunludur.

Aşağıda bulunan direkt başvuru linkleri üzerinden başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005905716 

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 -Öğretmenevi işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Öğretmenevi işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Öğretmenevi işçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Öğretmenevi işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Öğretmenevi işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Öğretmenevi işçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Öğretmenevi işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Öğretmenevi işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Öğretmenevi işçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Öğretmenevi işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Öğretmenevi işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Öğretmenevi işçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Öğretmenevi işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Öğretmenevi işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Öğretmenevi işçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Fırat temel 2 ay önce
İşsizim 4 çocuk bakiyom kiradayim abi iş ariyom 05413978073tlf no
Murat altunboğa ben 16 yılöğretmen evinde çalıştım her türlü iş yapıyorum aşçılık kalolüfer oda temizliği bahçe işi hesap tutmayı z rapuru hepsini yaptım iş aroyorum 2 ay önce
Murat altunboğa ben 16 yılöğretmen evinde çalıştım her türlü iş yapıyorum aşçılık kalolüfer oda temizliği bahçe işi hesap tutmayı z rapuru hepsini yaptım iş aroyorum
Celal karakütük 2 ay önce
Başvurmak istiyom ama