Öğretmenevi ve İtfaiye Müdürlüğü İlkokul Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan ilan kapsamında Öğretmenevi ve İtfaiye Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için İŞKUR iş ilan kodları ve detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 26.12.2019, 00:31
Öğretmenevi ve İtfaiye Müdürlüğü İlkokul Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan kamu personeli alımı için iki farklı ilan ile Öğretmenevi ve İtfaiye Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapılacağı ilan edildi. İlgili adaylar için başvurular başlamış olup iş ilan numarası ve başvuracaklar için aşağıda resimli olarak paylaşılmıştır.

Yukarıda resimli olarak İŞKUR girişi yaptıktan sonra aşağıda açık iş ilanları bölümüne meslek veya aşağıda iş ilan numaralarını yazarak başvurulara erişebilirsiniz. Başvuru son tarihi 30 Aralık 2019 olarak ilan edilmiş  ve detayları aşağıda verilmiştir.

Unvan ve Kontenjanlar için çıkılan ilanlara göre; 1 kişilik kontenjan ile Greyder Operatörü alımı yapılacaktır. Personellerin görev yeri olarak; Rize Kaçkar İtfaiye Mezbahane Ve Katı Atık Birliği verilirken; adayların başvuru yapabilmeleri için takip edecekleri İŞKUR takip numarası 00005321718 ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Öğretmenevi personel alımı için ise 3 kişilik kontenjan ile Garson alımı yapılacak olup; alımların Çorum Bayat Öğretmenevinde yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacak olan adayların 00005321966 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Şartları neler: Adayların garson alımları için en az 1 yıl deneyim sahibi olması ve ilköğretim mezunu olması ve kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Greyder Operatörü alımları için başvuru yapacak olan adayların ise mesleki yeterlilik sertifikasına, G sınıfı ehliyete ve ilköğretim mezuniyet diplomasına sahip olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Tecelli aksu 1 yıl önce
Engellim ama işim yol