Öğretmenevi ve ASO Müdürlü Kamu Personeli Alımı

Öğretmenevi Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla İlköğretim, Lise ve lisans mezunlarının başvuru yapabileceği 8 Kamu personeli alımı yapılacak olup son başvuru tarihi 15 Kasım 2018 olarak açıklandı

Kamu Personeli Alımı 06.11.2018, 05:35 06.11.2018, 09:47
Öğretmenevi ve ASO Müdürlü Kamu Personeli Alımı

Bulancak Öğretmenevi Müdürlüğü ( Giresun ) ilköğretim ve ortaöğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği 7 kişi Bulaşıkçı ( Stevard ) alımında KPSS şartı bulunmamaktadır. İstenen belgeler ise: MEB onaylı Gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği temel eğitimi katılım belgesinin kura tarihinden önce Bulancak öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne şahsen teslim edilmesi gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımına başvuru yapacak adaylar istenen belgeler ile son başvuru tarihi olan 15 kasım 2018 kadar şahsen veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş ilan numarası ( 00004716064 ) ile başvuru yapılacaktır.

1 Kişi Danışma Memuru alımına adayların herhangi bir bölümden Lisans mezunu olması ayrıca KPSSP3 60 puan almış olma şartı vardır. Devlet Memuru Alımında adaylarda aranan şartlar ise: MEB onaylı biligsayar destekli muhasebe kursu bitirme belgesi, bilgisayar kullanımı kurs bitirme belgesi, ingilizce seviye A1 kurs bitirme belgesi şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar istenen belgeler ile beraber son başvuru tarihine kadar şahsen öğretmenevi müdürlüğüne veya İŞKUR sitesi üzerinden ilan numarası 00004715992 ile başvuru yapılması gerekmektedir. Yabancı dil olarak İngilizce başlangıç seviyesinde olmak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@