Öğretmenevi ve ASO KPSS 60 Puan ile Diyetisyen ve İşçi Alımı

Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere işçi alımı ve KPSS 60 puan şartı ile diyetisyen alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 28.08.2019, 08:10 28.08.2019, 18:50
Öğretmenevi ve ASO KPSS 60 Puan ile Diyetisyen ve İşçi Alımı

Türkiye genelinde yayımlanmaya devam eden ve hemen her kamu kurum ile kuruluşlarında duyulan personel ihtiyaçlarını tedarik etmek için yapılması planlanan personel alımı ve işçi alımı istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre, işverenler ile iş arayan vatandaşların arasında aracı kurum görevi gören ve yayımlanan ilanları kamuoyunun bilgisine sunan platformlar araçlığı ile ilgili ilanların detayları da açıklanmaktadır.

Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü Personel Alımı ve İşçi Alımı

Öğretmenevleri dahilinde gerçekleştirilen personel alımı ilanlarına bir yenisi daha eklenirken, Öğretmenevi ve ASO istihdamları olarak yayımlanan ilana göre ilgili personel alımları Tokat Niksar Öğretmenevi şubesinde yapılacaktır.

Unvan ve Kontenjanlar

Tokat Niksar Öğretmenevi şubesinde yapılacak olan personel alımı ilanında yer alan unvan ve kontenjan bilgilerine göre; alımların 4 kişilik kontenjan ile Yemekhane İşçisi unvanı ile ve 1 kişilik kontenjan ile de Diyetisyen, Beslenme Uzmanı unvanı ile yapılacağı açıklanmaktadır.

Başvuru Şartları ve Süreci

Tokat Niksar Öğretmenevi Yemekhane İşçisi alımların için adaylarınc00005127763 numaralı İŞKUR ilanı ile süreci takip etmeleri mümkün olurken, adayların mesleki gereklilik olarak MEB onaylı sertifikalara sahip olmaları gerekmektedir.

Tokat Niksar Öğretmenevi Diyetisyen, Beslenme Uzmanı olarak görevlendirilecek personelin ise; KPSS P3 puan türünden 60 puana sahip olması gerekirken, ayrıca adayların mesleki eğitimlerini de kendi alanlarında tamamlamış olmaları gerekmektedir. İlan için İŞKUR  takip numarası 00005127895’tir.

Başvuru yapacak olan adayların en geç 2.9.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları şartı koşulurken, Niksar ikameti olan adayların tercih edileceği ilan edilmiştir.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı