Öğretmenevi Müdürlüğüne Ön Büro Elemanı Alımı

Ön Büro Elemanı Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Avanos öğretmenevi müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 3 adet ön büro elemanı alımı ve 1 adet kat hizmetleri elemanı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2020, 21:50 12.12.2020, 14:14
Öğretmenevi Müdürlüğüne Ön Büro Elemanı Alımı

Öğretmenevi Müdürlüğüne Ön Büro Elemanı Alımı

Ön Büro Elemanı Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Avanos öğretmenevi müdürlüğünde görevlendirilmek üzere 3 adet ön büro elemanı alımı ve 1 adet kat hizmetleri elemanı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Avanos öğretmenevi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 15.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. İŞ İLANLARI kısmında bulunan İŞ YERİ ÜNVANI bölümüne ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLÜĞÜ AVANOS yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005805023

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ön Büro Elemanı Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ön Büro Elemanı Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ön Büro Elemanı Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ön Büro Elemanı Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ön Büro Elemanı Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ön Büro Elemanı Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Ön Büro Elemanı Alımı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Ön Büro Elemanı Alımı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Ön Büro Elemanı Alımı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Ön Büro Elemanı Alımı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Ön Büro Elemanı Alımı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Ön Büro Elemanı Alımı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Ön Büro Elemanı Alımı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Ön Büro Elemanı Alımı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)