Öğretmenevi Müdürlüğü En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Öğretmenevi Müdürlüğü’nün yayınladığı personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 6 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Öğretmenevi Müdürlüğü En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Öğretmenevi Müdürlüğü’nün yayınlamış olduğu ilanlarda; temizlik görevlisi, resepsiyon görevlisi, aşçı yardımcısı ve aşçı kadrolarında görevlendirmek üzere toplamda 6 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 22 Mart 2019 olarak belirtilmiştir. Başvurular ilanda belirtilen iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR İl Müdürlükleri veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Temizlik görevlisi alımında adayların; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması, 18-46 yaş arasında olması, en az 1 yıl deneyim sahibi olması, MEB onayı hijyen belgesine sahip olması, MEB onaylı çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitim belgesi sahibi olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004885887 olarak belirtilmiştir.

Resepsiyon görevlisi alımı için adaylarda aranan şartlar; en az ilköğretim mezunu ve en fazla lise mezunu olmak, MEB onayı hijyen ve çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitim belgesine sahip olmak, MEB onaylı iş ve insan ilişkileri geliştirme ve uyum eğitim belgesine sahip olmak olarak belirtilmiştir. İş ilan numarası 00004885865 olarak belirtilmiştir.

Aşçı yardımcısı ve aşçı alımında; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, en az 4 yıl iş deneyimine sahip olmak, MEB onaylı hijyen belgesine ve çalışanların iş sağlığı ve güvenliği belgesine sahip olmak, MEB onaylı aşçı mesleğinde en az ustalık belgesi ya da eşdeğer bir belgeye sahip olmak gerekmektedir. Adayların Sungurlu/Çorum’da ikamet etmesi de aranan şartlar arasında yer almaktadır. İş ilan numaraları 00004885740 ve 00004885845 olarak açıklanmıştır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 09:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurten kacaran kaçaran yorumları hem aşci yardimcisi  mutfak benim icin vaz gecilmezdir
Nurten kacaran kaçaran yorumları hem aşci yardimcisi mutfak benim icin vaz gecilmezdir - 6 ay Önce

Mutfak

Harun bayram
Harun bayram - 6 ay Önce

E sınıfı ehliyet mevcuttur

fatmauzundirek
fatmauzundirek - 6 ay Önce

ben biryıllık temizlik görevlisiyim

Yusuf düzeni 9 ay 2 dönem  hatay valiliğinde
Yusuf düzeni 9 ay 2 dönem hatay valiliğinde - 5 ay Önce

Görev yaptım siz değerli büyüklerimiz den geregini yapılmasını arz ederim

dogan turan
dogan turan - 5 ay Önce

Kasap

Aysel sekban
Aysel sekban - 5 ay Önce

Bende iki yıl okulda çalıştım benimde hijyen belgem var ben sürekli işte çalışmak istiyorum bu dediginiz iş kastamonuda varmı lütfen banada yardımıcı olurmusunuz

Aysel sekban
Aysel sekban - 5 ay Önce

neden yaş sınırı var belki bu vatandaş çocuklarını büyütüp çalışmak zorundadır hatay çok zor helede üç çoğun var ise bide ev kirasa bizler ne yapalım söyleyin

Aysel sekban
Aysel sekban - 5 ay Önce

neden yaş sınırı var belki bu vatandaş çocuklarını büyütüp çalışmak zorundadır hatay çok zor helede üç çoğun var ise bide ev kirasa bizler ne yapalım söyleyin