Öğretmenevi Müdürlüğü 15 Kamu Personeli Alımı

Öğretmenevi ve ASO müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği Güvenlik görevlisi ve Kat Görevlisi alımı yapılmakta olup başvurular 21 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir.

Öğretmenevi Müdürlüğü 15 Kamu Personeli Alımı

Suphi Öner Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü ( Mersin ) 4 kişi Güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Kamu personeli alımı daimi olup başvuru yapacakların Güvenlik görevlisi sertifikası sahip olması ayrıca 24 Saatlik iş hayatında iletişim sertifikası veya 30 saatlik iş yaşamında etik kurallar sertifikalarından birine sahip olmak gerekmektedir.

Başvurular başlamıştır. Başvuru yapacak olanların 21 Ocak 2019 Tarihine kadar İŞKUR sitesi üzerinden İŞKUR iş ilanları 00004802370 numarası ile başvuru yapılacaktır.

Suphi Öner Öğretmenevi ve ASO müdürlüğü 11 Kişi en az İlköğretim mezunu adaylarında başvuru yapabileceği Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alımı yapılmaktadır. Adayların kat hizmetleri, iş hayatında iletişim veya iş yaşamında etik kurallar sertifikalarından herhangi birinine sahip olması şartı vardır.

Başvuru yapacak adaylar son başvuru tarihine kadar İŞKUR müdürlüklerinden / mmerkezlerinden şahsen veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00004802386 iş ilan no ile müracaat edilecektir. Başvuru yapan tüm adayların istenen belge ve sertifikaları 25 Ocak 2019 tarihine kadar öğretmenevi müdürlüğüne şahsen teslim etmesi gerekmektedir. Kura çekilişi Suphi Öner Öğretmenevi ve ASO müdürlüğünde 30 Ocak 2019 saat 10:00’ da yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 08:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kabı Yaşar aybey
Kabı Yaşar aybey - 6 ay Önce

Engelli raporum var

Nurten kaçaran
Nurten kaçaran - 6 ay Önce

Bu işé ihtiyacım var lutfen

Yeliz
Yeliz - 6 ay Önce

Tam olarak yer neresi acaba

Galip Tuysuz
Galip Tuysuz - 6 ay Önce

Engelli yim yüzde 49 raporum var yapabilicegim ise ihtiyacım var

Burak gümüş
Burak gümüş - 6 ay Önce

Büro resepsion veya servis komisi yapabılırım.0531/665 6555

mustafa karajan
mustafa karajan - 6 ay Önce

Çok acil işe ihtiyacım var iş verenlerden rica ediyorum

Yusuf cetinkaya
Yusuf cetinkaya - 5 ay Önce

Belki yuzde fazla basvurdum ve bi kez olsun izmim clkmadl daha soğorta girişim yok bu oyun oynanlar rabime havale ediyomm