Öğretmenevi Lise Mezunu Aşçı ve Aşçı Yardımcısı İlanları Yayımlandı

Kamu Kurum ve Kuruluşlarda devam eden personel alımlarına bir yenisi eklenerek Öğretmenevlerinde görevlendirilmek üzere çeşitli birimlerde ve unvanlarda personel alımı yapılacağını ilan etti.

Kamu Personeli Alımı 20.08.2019, 10:45 20.08.2019, 10:47
Öğretmenevi Lise Mezunu Aşçı ve Aşçı Yardımcısı İlanları Yayımlandı

Türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşlarında devam eden personel alımı ve işçi alımı süreçleri kapsamında değerlendirilmek üzere kamu personeli unvanı ile sözleşmeli işçi alımları ilanları yayımlanarak ilgili vatandaşların bilgisine sunulmaktadır.

Alımlar Gürpınar Öğretmenevi’nde

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre öğretmenevlerinde görevlendirilmesi hakkında karara varılan personeller ve birimler için hem unvan hem de kontenjan bilgileri yayımlandı.

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı


İlgili istihdamların yapılacağı adres olarak Gürpınar Öğretmenev, verilirken, Van kentinde gerçekleştirilecek olan istihdamlar için 1 Aşçı ve 3 Aşçı Yardımcısı alımı yapılacağı ilan edildi.
Aşçı alımına başvuru yapacak olan adayların 00005113865 numaralı İŞKUR ilanını takip etmeleri gerekirken, adayların En Az Lise Mezunu olmak, Aşçı Ustalık Belgesine veya usta öğrencilik belgesine sahip olmak, Aşçılık işlerinde çalıştığına dair SGK Kayıtları ile belgelemek veya Kamu kurum ve Kuruluşlarında yemek  yapım  işlerinde daha önceden  çalışmış  olmak, Gürpınar İlçesine İkamet ediyor olmak, 360 saatlik hijyen sanitasyon belgesine sahip olmak, En az B. Sürücü belgesine sahip olmak kriterlerini sağlamaları gerektiği şart koşuldu.

3 kişi için gerçekleştirilecek olan Aşçı Yardımcısı alımları için ise adayların en az lise mezuniyetine, Aşçı Yardımcısı yeterlilik belgesine, Gürpınar ilçesi ikametine ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerektiği ilan edildi. İŞKUR’dan 00005114001 numaralı ilan ile süreç takibi yapılabilmektedir.

İlgili alımlar için yapılacak olan kura çekimi ise 02.09.2019 Pazartesi günü Saat: 10.00’de Gürpınar Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)