Öğretmenevi Kurumuna Temizlik Personeli Alımı

Öğretmenevine Temizlik Personeli Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Tekman Öğretmenevi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Temizlik Personeli Alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 08.10.2020, 11:33 08.10.2020, 13:26
Öğretmenevi Kurumuna Temizlik Personeli Alımı

Öğretmenevi Kurumuna Temizlik Personeli Alımı

Öğretmenevine Temizlik Personeli Alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Tekman Öğretmenevi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Temizlik Personeli Alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 12.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Tekman Öğretmenevi personel alımı ilanına başvurular İŞKUR üstünden yapılacaktır. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız İŞ İLANLARI bölümüne tıklayınız ve İLAN NO kısmına 00005715710 numarasını yazarak ARA butonuna tıklayınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Başvuracak olan adayların en az ilkokul mezunu ve 18 ile 45 yaş arasında olması gerekiyor.

Çalışma Adresi Bilgisi

Çalışma Adresi : ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLÜĞÜ 25560 TEKMAN ERZURUM - TÜRKİYE

Telefon: 0 442 561 25 66

MÜRACAAT KOŞULLARI NEDİR

1. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların emekli olmaması gerekmekte.

2. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların bedenen sağlıklı olması gerekmekte.

3. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların Adli sicilinin temiz olması gerekmekte.

4. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların vardiyalı olarak çalışma sistemlerinde çalışmaya uygun olması gerekmekte.

5. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan adayların her hangi bir bulaşıcı hastalığının olmaması gerekmekte.

İSTENİLEN BELGELER

1. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Nüfus cüzdanlarının aslı ya da kurumumuzca onaylanması için fotokopileri gerekmekte.

2. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerinn Diploma belgelerinin aslı ya da noter tarafından onaylı örnekleri veya e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu mezuniyet belgeleri gerekmekte.

3. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin olan yabancı okul mezunu olan adaylar için denklik belgelerinin aslı veya noter tarafından onaylı örneği gerekmekte.

4. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin için askerlik ile ilgili bir ilişkisi bulunmadığına dair resmi beyanı gerekmekte.

5. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin işlerini sürekli bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin 2 adet biyometrik fotoğrafları gerekmektedir ve bir adedi forma yapıştırılacak.

7. Tekman Öğretmenevi Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Sürücü belgelerini aslı ya da noter tarafından onaylanmış sureti gerekmekte. Başvuran bütün adayların sürücü belgelerinin orijinali gösterilmek şartı ile fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)