Öğretmenevi İşçi Alımı Yapıyor

Öğretmenevi Müdürlüğü 7 Kasım 2018 Tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla Kamu İşçisi Alımı yapacağını duyurmuş olup adaylar için son başvuru tarihi 16 Kasım 2018 olarak açıklandı.

Öğretmenevi İşçi Alımı Yapıyor

İdil Öğretmenevi Müdürlüğü ilköğretim ve ortaöğretim mezunu 1 kişi Kalorifer Ateşçisi ( Katı ve Sıvı Yakıt ) alımında KPSS şartı yoktur. Kamu Personeli Alımına işe girmeye hak kazanan aday daimi işçi olarak istihdam edilecektir. Başvuru yapacak adayların 3 yıllık kalorifer Ateşçisi sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak adayların ilanın son başvuru tarihi olan 16 Kasım 2018 Tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş ilan numarası ile (00004719052) ile müraacaat etmesi gerekmektedir. Adaylar gerekli belgeleri 19 Kasım 2018 tarihi mesai saati bitimine kadar elden veya posta yolu ile İdil Öğretmenevi Müdürlüğüne ibraz etmek zorundadır, bu tarihten sonra gelen belgeler dikkate alınmayıp işleme koyulmayacaktır.

29 Kasım 2018 tarihinde saat 10:30 da Öğretmenevi Müdürlüğü hizmet binasında kura çekimi yapılacak olup ayrıca adaylara sözlü sınavın yeri ve tarihi, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Leyla aldunay
Leyla aldunay - 5 ay Önce

Ateşci belkem. Var bu işe bu. İşe nerde kirebilirim

Hakan bakacak
Hakan bakacak - 5 ay Önce

B.. sınıfı ehliyetine sahibim şöförlük işiyaparım