Öğretmenevi En Az Lise KPSS Şartız Personel Alımı

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilanlar ile KPSS Şartı olmayan en az ortaöğretim mezunu memur ve işçi olarak 1 Depo Görevlisi, 1 Temizlik Görevlisi, 1 Resepsiyon Görevlisi ve 1 Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi olmak üzere toplam 4 personel alımı yapacağını açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 25 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

Kamu Personeli Alımı 21.12.2018, 05:01 21.12.2018, 08:10
Öğretmenevi En Az Lise KPSS Şartız Personel Alımı

Kırıkkale Merkez Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 1 Depo Görevlisi alımı için; adayların en az ortaöğretim mezunu olması, en az 2 yıl iş deneyimine sahip olması, MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işlerde Lojistik elemanı kurs bitirme, Gıda ve Su sektöründe çalışanlar için Hijyen Eğitimi, İşaret Dili Sertifikası ve İş Sağlığı ve Güvenliği belgelerine sahip olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004771422 olarak verilmiştir.

1 Temizlik Görevlisi alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, en az 4 yıllık iş deneyimine sahip olması, MEB Onaylı Bilgisayar Operatörlüğü-İşletmenliği Kurs Sertifikası, Konaklama ve Seyahat Hizmet alanında Kat Hizmet Kalfalık Belgesi, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işlerde Lojistik elemanı kurs bitirme belgesi, Hijyen Eğitimi belgesi, Ütücülük Belgesi, İş Sağlığı ve Güvenliği belgesine sahip olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004771508 olarak verilmiştir.

1 Resepsiyon Görevlisi kamu personeli alımı için; En az ortaöğretim mezunu olması, en az 5 yıllık iş deneyiminin olması, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri alanında Kalfalık Belgesi, MEB onaylı Bilgisayar Programcılığı Sertifikası, Ütücülük Kurs Bitirme Belgesi, MEB onaylı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi, Hijyen Eğitim Belgesi ve sağlık probleminin olmadığını belgeleyen Heyet Raporunun olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004771649 olarak verilmiştir.

1 Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, en az 4 yıllık iş deneyimine sahip olması, MEB onaylı Hijyen Eğitim Belgesi, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümü Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçiliği ve Katı Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Belgesi, İş Sağlığı ve Güvenliği belgesi, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli işlerde Elektrik Tesisat ve Pano Monitörlüğü Kurs bitirme belgesine sahip olması gerekmektedir. İŞKUR ilanları numarası 00004771668 olarak verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ismail talu 1 yıl önce
Ismail talu
Oğuzhan DEVELİ 1 yıl önce
Bu kişinin adını yazmayı unutmuşsunuz be kardesim kim torpil yapıyor onuda yazın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@