Nuribey Belediyesi Kadrolu Memur Alımı

Belediye kurumuna memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan personel alımları iş ilanlarında Nuribey Belediyesi başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 30.10.2020, 14:54 31.10.2020, 14:10
Nuribey Belediyesi Kadrolu Memur Alımı

Nuribey Belediyesi Kadrolu Memur Alımı

Belediye kurumuna memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanan personel alımları iş ilanlarında Nuribey Belediyesi başkanlığı birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Nuribey Belediyesi başkanlığı Memur alımı ilanı son başvuru tarihi 4 Kasım 2020 tarihi olarak belirtilmiştir.

Nuribey Belediyesi memur alımı ilanı KPSS P3 50 Puan şartı aranmaktadır.

Mezuniyet Şartları

Nuribey Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan tüm kişiler Lisans düzeyinde eğitim vermiş olan fakültelerin kamu yönetimi bölümü mezunu olmak.

Nuribey Belediyesi ilanına başvuru yapacak olan tüm kişiler İşletme bölümü veya iktisat bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ilanına başvuru yapacak olan tüm kişiler Milli eğitim bakanlığı tarafınca onaylanmış bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak gerekmekte.

Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ilanına başvurmak için En az B sınıfı sürücü ehliyet belgesine sahip olmak gerekiyor.

Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ilanına başvuru yapacak olan tüm kişiler şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile veyahut elektronik ortamda yapılması gerekmektedir.

Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ilanına başvuracak olan adaylar başvurularını Elektronik ortamda, Belediyenin nuribeybelediyesi@hotmail.com.tr e-posta adresine gönderilebilecektir.

Adaylar başvurularını Şahsen veyahut iadeli taahhütlü posta yolu ile Nuribey Belediye Başkanlığı Adnan Menderes Bulvarı Fatih Mah. No; 10 Merkez AFYONKARAHİSAR adresindeki Nuribey Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne gönderilebilecektir.

İSTENİLEN BELGELER

a. Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

b. Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

c. Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

Ç. Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı lazımdır.

d. Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı ilanına başvuracak tüm kişiler için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

e. Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

f. Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

g. Nuribey Belediyesi Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Sürücü belgesinin aslı gösterilmek üzere kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Tulay 4 ay önce
Aradım kurumu. ilan iptal edilmiş
İsmail 3 ay önce
başkanın damadı alınacak hiç yormayın kendinizi...