Noterler İki Büyük Şehirde En Az Lise Mezunu Büro Memuru Alımı

Yayımlanan iş ilanları ile noterler en az lise mezunu büro memuru alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup 31 Temmuz ve 07 Ağustos 2019 tarihinde sona erecektir. İlgili adayların başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.07.2019, 00:04 22.07.2019, 13:41
Noterler İki Büyük Şehirde En Az Lise Mezunu Büro Memuru Alımı

Noterlere büro memuru personel alımı için en az lise mezunu veya lisans mezunları başvuruda bulunabilirler. Alımların yapılacağı şehirler, şartlar ve noter daireleri aşağıda verilmiştir.

Mersin Adalet Baştürk 10’uncu Noterliği 1 kişi büro memuru personel alımı yapıyor. Alım şartı ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Bilgisayar kullanabilen iyi derecede, word ve exel donanım bilgisine sahip, iki veya dört yıllık yüksekokul veya fakülte mezunu ve 30 yaşını geçmemiş olanlardan alım yapılacak olup iş ilan 00005060220 numara ile 07 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurular alınmaktadır.

Konya Nezahat Bilen 8’inci Noterliği 1 kişi büro memuru personeli alımı için F klavye bilen, lise mezunu, bilgisayar bilgisine sahip, askerlikle ilişiği bulunmayan, 28 yaşından gün almamış adayların başvuruları kabul edilecek olup iş ilan 00005049070 numaralı ilana 31 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler.

Noter büro memuru alımı genel şartları; Adalet Meslek Yüksek Okulu, muhasebe bilgisayar programcılığı ve bilgisayar destekli muhasebe bölümlerinden mezun veya aynı kıstasta muadil bölüm mezunları arasından bilgisayarı iyi derecede bilen ve donanım bilgisine sahip işletme, hukuk, iktisat, kamu yönetimi bölümü veya benzerlerinden mezunların talepleri değerlendirmeye alınacaktır. Başvurular başlamış olup cv yöntemi ile yapılmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar hafta içi 17:00 ve 18:00 saatleri arasında belgeleriyle birlikte CV yöntemiyle ilgili noterlere yapabilirler.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Kamu yönetimi mezunuyum 2 yıl önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn
Anakız çetinkaya 2 yıl önce
Bilişim teknolojileri mezunuyum lise bitti word excel biliyorum halk egitiminde muhasebe bölümünde staj yaptim
Kamu yönetimi mezunuyum 2 yıl önce
Kamu yönetimi mezunuyum
Enis araç 2 yıl önce
İnşAllah olur iş sahibi oluruz