Niksar SYDV Büro Görevlisi Alımı Gerçekleştirecek

SYDV bünyesine personel alımı yapılacak. Yayınlanan ilanda Niksar ilçe sosyal yardımlaşma ve Dayanışma vakfına kadrolu olarak 2 adet Büro Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 23.10.2020, 08:49 24.10.2020, 09:37
Niksar SYDV Büro Görevlisi Alımı Gerçekleştirecek

Niksar SYDV Büro Görevlisi Alımı Gerçekleştirecek

SYDV bünyesine personel alımı yapılacak. Yayınlanan ilanda Niksar ilçe sosyal yardımlaşma ve Dayanışma vakfına kadrolu olarak 2 adet Büro Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Niksar SYDV Personel alımı ilanı başvuru tarihi 19.10.2020 tarihinde başlayacak ve son başvuru tarihi 26.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Aşağıdaki link üzerinden başvurabilirsiniz

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx

Kurum Adresi: Bengiler mahallesi Cahit kulebi caddesi No: 1 Niksar Kaymakamlığı Binası Niksar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı

Telefon bilgisi: 0 356 527 10 89

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Niksar SYDV Büro Görevlisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)