Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 31 Öğretim Görevlisi Alıyor

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi rektörlüğü tarafından açıklan ilana göre farklı birim ve fakültelerde görev almak üzere 31 öğretim görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 18.09.2019, 08:19 18.09.2019, 15:36
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 31 Öğretim Görevlisi Alıyor

Yayımlanan ilanda Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi tarafından; Rektörlük onayının olduğu farklı unvan ve kontenjanlarda 31 akademik personel alımı yapılacağına dair bir kamuoyu bilgilendirilmesi yapıldı.

3 Farklı Unvan için ve 28 farklı alan açılarak ifade edilen ilanlarda toplamda 31 akademik personel alımı kontenjanı açılmaktadır.

Verilen kontenjanlarda, Temel Eğitim, Matematik Ve Fen Bilimleri Eğitimi, Özel Eğitim, Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Yönetimi, Bankacılık Ve Finans, Makine Mühendisliği, Peyzaj Mimarlığı, Şehir Ve Bölge Planlama, Mimarlık, Temel Tıp Bilimleri, Cerrahi Tıp Bilimleri, Dahili Tıp Bilimleri, Beslenme Ve Diyetetik, Türk Müziği, Sağlık Yönetimi, Avrasya Araştırmaları ve Ulaştırma Hizmetleri olmak üzere toplam 17 farklı bölümde görevlendirilmek üzere öğretim görevlileri alınacak.

Unvanlara denk gelen eğitim düzeyleri ve aranan özel şartlar aşağıda yer alan tabloda yer almaktadır.

Başvurular ise Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’nın web sitesi matbu formlar modülünde yer alan “Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi” ile özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, güvenlik soruşturması formu, hizmet belgesi, yabancı dil belgesi, lisans-yüksek lisans-doktora belgesi, profesör ve doçent kadroları için doçentlik başarı belgesi, puanlama tablosu ve yayın listesinden oluşan başvuru dosyasına bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan Profesör kadrosu için 6 adet (1 fiziksel+6 dijital(Flash Bellek)), Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadroları için 4 adet (1 fiziksel+4 dijital(Flash Bellek)), bilimsel yayın dosyalarını ekleyerek Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. İlanda yer alan dipnotlardan biri ise posta ile yapılan başvuruların kabul edilmeyecek olmasıdır.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)