Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 3 İşçi Alıyor

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 3 işçi alımı için ilana çıkıldı. İstekli adayların 16 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kamu Personeli Alımı 10.03.2020, 20:40
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 3 İşçi Alıyor

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi tarafından 10 Mart 2020 tarihinde 3 kamu personeli alımı ilanı yayımlandı.

Başvuru Şartları

Yayınlanan ilana 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını aşmamış, memur olmaya engel durumu olmayan, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmayan, askerlikle ilişiği olmayan kişiler başvuru yapabilecektir. Ayrıca adayların Niğde sınırlarında ikamet etmeleri şarttır. Sadece özel güvenlik ve koruma MYO mezunu olan adaylar başvuru yapacaktır. Adayların vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamalıdır. 
İlan kapsamında lisans mezunu 3 güvenlik görevlisi alınacaktır. Güvenlik görevlisi olmak için başvuran adayların valiliklerce verilen silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekir. Ayrıca bu görevi yapmaları için boy ve kilolarında alt üst sınır ile vücut kitle indeksine de bakılacaktır. Kurada ismi çıkan adayların ölçümleri yapılacak ve şartları sağlayanlar sınava alınacaktır. 

Başvuru Şekli

10 Mart 2020 tarihinde yayınlanan ilana başvurular 16 Mart 2020 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular İşkur üzerinden şahsen ya da elektronik olarak alınacaktır. Başvuru şartlarını sağlayan adaylardan her pozisyon için kontenjanın 4 katı kadarı kura ile belirlenecektir. Kuralar 24 Mart 2020 tarihinde çekilecektir. Kurada ismi çıkan adaylar belge teslimi yapacak ve mülakata alınacaktır. Şartları sağalamayan adaylar sınava giremeyecektir. Sınav sonucunda en yüksek puan alan adaydan başlayarak işe alımlar gerçekleştirilecektir. Personel alım sürecine ilişkin tüm ilanlar üniversite web adresinden yayınlanacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)