Niğde Belediyesi İlköğretim Lise Mezunu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Niğde Belediyesi’nde görevlendirilmek üzere ilkokul veya lise mezunu personel alımı, işçi alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 22.08.2019, 08:45 22.08.2019, 15:35
Niğde Belediyesi İlköğretim Lise Mezunu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Belediyelerin ve yerel yönetim birimlerinin kurum içlerinde tespit ettikleri birim ve unvanlara, gerekli kontenjanlar dahilinde yeni personel alımları ve işçi alımları yapılmaya devam ederken, ilgili ilanlarda yer alan bilgilerde adaylara sunuluyor.

Niğde Keçikalesi Belediyesi Personel Alıyor

Niğde kentinde yerel yönetim hizmetlerine devam eden Keçikalesi Belediyesi Başkanlığı bünyesinde yapılacağı ilan edilen personel alımına dair verilen bilgilerle birlikte, başvuru yapacak olan adaylara süreç ve detaylara dair bilgiler de sunuldu.

Unvan ve Kontenjan

Niğde Keçikalesi Belediyesinde yapılacak olan personel alımı hakkında verilen unvan ve ontenjan bilgilerinde yer alan ifadelere göre alımları, 1 kişi ile sınırlı olmak üzere Temizlik Personeli unvanı ile gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları

Keçikalesi Belediyesinde istihdam edilecek yeni personel kontenjanı için başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim ve en fazla lise düzeyinde eğitim almış olmaları ve aldıkları eğitimi de belgelendirebilmeleri gerekmektedir. Adayların Altunhisar ilçesinde ikamet etmeleri tercih sebebi olacaktır.

Adaylar 26.8.2019 tarihine kadar yapabilecekleri başvurularını İŞKUR 00005119370 ilan numarası ile takip edebilecek olup sonuçlar kura yöntemi ile belirlenecektir. Keçikalesi Belediye Başkanlığı Meclis Salonunda yapılacak olan kura işlemleri 2.9.2019 saat 10:00 ile 11:00 arasında gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)